Ancient Federation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

+16
DarkDragon
Messy
SoulTaker
chaosyxy
Tron
xardas
jodlajodla
VegeTa
Carbon™ N7®
include
cowan
Shawn
PSPgeek
AcoTheHarmonkar
GOBA
Raven
20 posters

Stran 2 od 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. - Page 2 Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  jodlajodla Ned Avg 31, 2008 1:17 pm

Raven je napisal/a:
xardas je napisal/a:je ze ke odpiso Question

nič.

in najbrž tudi ne bo Wink
jodlajodla
jodlajodla

Število prispevkov : 30
Registration date : 29/08/2008

http://jodlajodla.info/

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. - Page 2 Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  include Ned Avg 31, 2008 1:46 pm

jodlajodla je napisal/a:in najbrž tudi ne bo Wink

Čas bo povedal svoje.

Prosim, da ne razglabljate o tem ali mail bo ali ga ne bo, če ne pride v roku enega tedna vam raven sporoči, če pride zvete prej. Wink
include
include
Commander
Commander

Število prispevkov : 25
Registration date : 29/08/2008

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. - Page 2 Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  Tron Tor Sep 02, 2008 11:03 am

kako lepo napisano Exclamation

touching moment lol!

Tron

Število prispevkov : 6
Registration date : 28/08/2008

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. - Page 2 Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  chaosyxy Sob Sep 13, 2008 1:25 pm

kot je cowan napisu, da verjetno ne bo odgovora je res.. vsaj mislim.. raven zelo zelo lepo napisano Sad !!! en dan sm hotu it na staregate pa nism mogu in šele zdaj sm zvedu da ste naredili novega...

LP, chaosyxy
chaosyxy
chaosyxy

Število prispevkov : 12
Age : 29
Location : Hell.
Registration date : 13/09/2008

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. - Page 2 Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  GOBA Sob Sep 13, 2008 1:49 pm

ste za telefonski klic =) ?
GOBA
GOBA
The Legacy
The Legacy

Število prispevkov : 61
Age : 33
Location : Virtual Riality
Registration date : 28/08/2008

https://www.youtube.com/watch?v=DgmUnqaQZbU

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. - Page 2 Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  chaosyxy Sob Sep 13, 2008 5:23 pm

haha dej dej .. dovi kej bo reku XD .. al bo prekinu in še par kletvic al kej druzga o.o .. lol!
chaosyxy
chaosyxy

Število prispevkov : 12
Age : 29
Location : Hell.
Registration date : 13/09/2008

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. - Page 2 Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  SoulTaker Ned Sep 14, 2008 7:29 am

Jaz sem za, GOBA
SoulTaker
SoulTaker

Število prispevkov : 6
Registration date : 06/09/2008

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. - Page 2 Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  VegeTa Ned Sep 14, 2008 7:38 am

GOBA ja. btk Very Happy

VegeTa

Število prispevkov : 32
Registration date : 28/08/2008

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. - Page 2 Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  GOBA Ned Sep 14, 2008 12:35 pm

ju3 se bom odloču popoldan ali naj ga pokličem ali ne ( najraj bi dal mamici zadevo xD )
GOBA
GOBA
The Legacy
The Legacy

Število prispevkov : 61
Age : 33
Location : Virtual Riality
Registration date : 28/08/2008

https://www.youtube.com/watch?v=DgmUnqaQZbU

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. - Page 2 Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  Carbon™ N7® Pon Sep 15, 2008 3:01 pm

Sprijaznite se da je konec. Če bi bil njemu interes ohraniti oz. nadaljevati SG bi v roku 3 dneh odgovoril.

...

Carbon™ N7®

Število prispevkov : 16
Registration date : 29/08/2008

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. - Page 2 Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  xardas Sob Nov 01, 2008 9:00 am

to sn nejšo ko sn brsko po neti ce koga zanima:


http://whois.domaintools.com/staregate.com


mislim da je tel. od twara gor

xardas

Število prispevkov : 15
Registration date : 30/08/2008

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. - Page 2 Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  AcoTheHarmonkar Sob Nov 01, 2008 10:24 am

xardas je napisal/a:to sn nejšo ko sn brsko po neti ce koga zanima:


http://whois.domaintools.com/staregate.com


mislim da je tel. od twara gor
pa res..
Phone: 040-515-487
AcoTheHarmonkar
AcoTheHarmonkar

Število prispevkov : 28
Age : 31
Registration date : 29/08/2008

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. - Page 2 Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  xardas Sob Nov 01, 2008 3:36 pm

lol remo ga klicat Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

xardas

Število prispevkov : 15
Registration date : 30/08/2008

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. - Page 2 Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  Messy Ned Nov 02, 2008 12:28 pm

ne seri no.

če ga zdei... tri mesce odkar ni več sg, ni noben klicu, ga tut zdei ne boš/boste/bomo.

Tko k je Carbon reku.
Konc je.
Messy
Messy
V.I.P
V.I.P

Število prispevkov : 7
Registration date : 29/08/2008

http://www.myspace.com/supervelka

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. - Page 2 Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  Shawn Pon Nov 03, 2008 7:58 am

ne rabi pa bit konec...sej eni delamo na tem vendar gre malo šočasi naprej! Zarad sole! Be pantient! Smile
Shawn
Shawn
Ancient Lord
Ancient Lord

Število prispevkov : 51
Age : 35
Registration date : 28/08/2008

https://staregate.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. - Page 2 Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  DarkDragon Pon Nov 03, 2008 1:42 pm

ce ga nebo nobedn pokLicau ga bom pa jas!!! bmK kaj si drugi misLite poskusit ni greh!

DarkDragon

Število prispevkov : 4
Registration date : 03/11/2008

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. - Page 2 Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  include Sre Nov 05, 2008 9:37 am

DarkDragon je napisal/a:ce ga nebo nobedn pokLicau ga bom pa jas!!! bmK kaj si drugi misLite poskusit ni greh!

Jaz te podpiram. Razz
include
include
Commander
Commander

Število prispevkov : 25
Registration date : 29/08/2008

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. - Page 2 Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  DarkDragon Sob Nov 08, 2008 3:05 pm

Ok. Ju3 ga pokLicem k do zej nism meu dnara na fonu Razz Morm se premislt kaj mu spLoh nej recem Razz

DarkDragon

Število prispevkov : 4
Registration date : 03/11/2008

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. - Page 2 Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  JediMaster Pon Nov 24, 2008 11:26 am

Najprej en LP vsem bivšim SG-jevcem!

Minlo je že kr nekaj cajta odkar ni več starihgat in moram rečt da sem jih res pogrešal....saj jih še zdaj.....v bistvu mam še zdaj pod zaznamki staregate na prvem mestu hehe v upanju da bojo nazaj......jaz tud res želim da se staregate vrnejo.....Raven fajn si naredu in vsi ki ste pač odgovorni

Raven je napisal/a:


staregate. jah praviš da je konec. in vse tudi kaže da tako resnično je.

na kar sem še vedno ponosen. med tem časom so mi "naše" staregate ogromno pomenile. ne samo kot portal temveč kot tudi "virtualno zatočišče" če sem imel problem... In mnogokateri si z mano delijo te trenutke. prosim te še zadnjič v imenu vseh aktivnih članov in nosilcev ponosa starih gat.

vrni nam jih. minil je dan, in že jih pogrešamo. vzpostavili smo si tudi začasno zatočišče, kjer smo se družili in razpravljali naprej.

vem da nas ni ogromno, ampak tej peščici je portal kljub svojim "pomanjkljivostim" ogromno pomenil. pa kaj če ni tako kot je včasih bilo, časi se spreminjajo. važno je da smo ostali!


srečno,
Raven, vegeta, GOBA, Oasis, anzetk, Shawn, Tron, Sendman, Aco, cowan, PSPgeek, Liquid, Master, Mido_1, jodlajodla, juresl, Seko, hellboy, netlord, zbarglja, renejchek, Messy, Alj0, janni, Pawle, pulanc, porta, borgquen, jernej10, jedimaster, cyber, edini, bluefish...

prosim, da nam sporočiš kako si se odločil.

Že vnaprej se ti zahvaljujemo.

tole sem pred minutko poslal twarlocku na mail. in ja vem, dokaj depresivno je. Razz

Dvomim pa da bo brez Twarlock-a sploh kdaj še tak dober forum, da ne omenjam znanja ki ga ima....spoštljivo.... po drugi strani pa je vse mogoče....tud jaz si želim kakšne odgovore od Twarlock-a saj na vsezadnje je on bil na vrhu nad vsemi nami, mislim da je še zdaj.....mel je vlko odgovornost in nekateri se sploh ne zavedajo tega.....pomoje si nekateri zaslužijo vsaj neka pojasnila ali odgovore>>> ZAKAJ?
Kaj se pa skriva v ozadju pa je odvisno od Twarlock-a samega ....če bo povedal al pa ne.....mogoče je pa kaj takega da nam sploh ne more povedat.....zato pomoje nima smisla nekaj obsojat kogarkoli, ker mi ne vemo....on sam že ve kak je na stvari in to je samo njegova volja, moč, odločitev kaj bo naredo.....saj je dost intiligentn, mogoče še več kot intiligentn.....

Me pa seveda tud veseli da sem najdo (šele zdaj Embarassed ) nekaj folka iz SG-ja Very Happy Wink
JediMaster
JediMaster

Število prispevkov : 5
Registration date : 24/11/2008

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. - Page 2 Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  chaosyxy Tor Nov 25, 2008 11:55 am

JediMaster je napisal/a:Najprej en LP vsem bivšim SG-jevcem!

Minlo je že kr nekaj cajta odkar ni več starihgat in moram rečt da sem jih res pogrešal....saj jih še zdaj.....v bistvu mam še zdaj pod zaznamki staregate na prvem mestu hehe v upanju da bojo nazaj......jaz tud res želim da se staregate vrnejo.....Raven fajn si naredu in vsi ki ste pač odgovorni

Raven je napisal/a:


staregate. jah praviš da je konec. in vse tudi kaže da tako resnično je.

na kar sem še vedno ponosen. med tem časom so mi "naše" staregate ogromno pomenile. ne samo kot portal temveč kot tudi "virtualno zatočišče" če sem imel problem... In mnogokateri si z mano delijo te trenutke. prosim te še zadnjič v imenu vseh aktivnih članov in nosilcev ponosa starih gat.

vrni nam jih. minil je dan, in že jih pogrešamo. vzpostavili smo si tudi začasno zatočišče, kjer smo se družili in razpravljali naprej.

vem da nas ni ogromno, ampak tej peščici je portal kljub svojim "pomanjkljivostim" ogromno pomenil. pa kaj če ni tako kot je včasih bilo, časi se spreminjajo. važno je da smo ostali!


srečno,
Raven, vegeta, GOBA, Oasis, anzetk, Shawn, Tron, Sendman, Aco, cowan, PSPgeek, Liquid, Master, Mido_1, jodlajodla, juresl, Seko, hellboy, netlord, zbarglja, renejchek, Messy, Alj0, janni, Pawle, pulanc, porta, borgquen, jernej10, jedimaster, cyber, edini, bluefish...

prosim, da nam sporočiš kako si se odločil.

Že vnaprej se ti zahvaljujemo.

tole sem pred minutko poslal twarlocku na mail. in ja vem, dokaj depresivno je. Razz

Dvomim pa da bo brez Twarlock-a sploh kdaj še tak dober forum, da ne omenjam znanja ki ga ima....spoštljivo.... po drugi strani pa je vse mogoče....tud jaz si želim kakšne odgovore od Twarlock-a saj na vsezadnje je on bil na vrhu nad vsemi nami, mislim da je še zdaj.....mel je vlko odgovornost in nekateri se sploh ne zavedajo tega.....pomoje si nekateri zaslužijo vsaj neka pojasnila ali odgovore>>> ZAKAJ?
Kaj se pa skriva v ozadju pa je odvisno od Twarlock-a samega ....če bo povedal al pa ne.....mogoče je pa kaj takega da nam sploh ne more povedat.....zato pomoje nima smisla nekaj obsojat kogarkoli, ker mi ne vemo....on sam že ve kak je na stvari in to je samo njegova volja, moč, odločitev kaj bo naredo.....saj je dost intiligentn, mogoče še več kot intiligentn.....

Me pa seveda tud veseli da sem najdo (šele zdaj Embarassed ) nekaj folka iz SG-ja Very Happy Wink

zdej si pej res pokvaru usa upanja lol!
chaosyxy
chaosyxy

Število prispevkov : 12
Age : 29
Location : Hell.
Registration date : 13/09/2008

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. - Page 2 Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  JediMaster Tor Nov 25, 2008 12:44 pm

chaosyxy je napisal/a:

zdej si pej res pokvaru usa upanja lol!

ja sigurno......ravno zarad mene se nebo javo.... lol!
JediMaster
JediMaster

Število prispevkov : 5
Registration date : 24/11/2008

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. - Page 2 Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  Vestina Pet Apr 10, 2009 4:58 am

include je napisal/a:
DarkDragon je napisal/a:ce ga nebo nobedn pokLicau ga bom pa jas!!! bmK kaj si drugi misLite poskusit ni greh!

Jaz te podpiram. Razz

Dj ga že poklič, pa povej kaj je povedu!!! Smile
Vestina
Vestina

Število prispevkov : 14
Age : 38
Registration date : 21/09/2008

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. - Page 2 Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  bina Pet Apr 10, 2009 10:26 am

hahaha...ja bi biv že čas mislem da Very Happy
bina
bina

Število prispevkov : 3
Registration date : 27/01/2009

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. - Page 2 Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  Vestina Čet Apr 16, 2009 10:01 am

No, a bo kej???????
affraid
Vestina
Vestina

Število prispevkov : 14
Age : 38
Registration date : 21/09/2008

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. - Page 2 Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  GOBA Pon Maj 11, 2009 11:44 am

starih gat ni več, niti 1nega fajla ni od njih ostalo :/
GOBA
GOBA
The Legacy
The Legacy

Število prispevkov : 61
Age : 33
Location : Virtual Riality
Registration date : 28/08/2008

https://www.youtube.com/watch?v=DgmUnqaQZbU

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. - Page 2 Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 2 od 3 Previous  1, 2, 3  Next

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu