Ancient Federation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

+16
DarkDragon
Messy
SoulTaker
chaosyxy
Tron
xardas
jodlajodla
VegeTa
Carbon™ N7®
include
cowan
Shawn
PSPgeek
AcoTheHarmonkar
GOBA
Raven
20 posters

Stran 1 od 3 1, 2, 3  Next

Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. Empty E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  Raven Pet Avg 29, 2008 11:35 am

lp,
že kakšno uro razmišljam kaj naj napišem, da bi ja uspelo. še "zadeve" se nisem spomnil in kar pišem jedro. pa kaj, važno je da boš dojel sporočilo. Wink

*in spet razmišlja*

staregate. jah praviš da je konec. in vse tudi kaže da tako resnično je. od decembra 06 sem bil član. in s aktivnostjo in pametnimi komentarji, sem si pridobil mesto med elito. na kar sem še vedno ponosen. med tem časom so mi "naše" staregate ogromno pomenile. ne samo kot portal temveč kot tudi "virtualno zatočišče" če sem imel problem... In mnogokateri si z mano delijo te trenutke. prosim te še zadnjič v imenu vseh aktivnih članov in nosilcev ponosa starih gat.

vrni nam jih. minil je dan, in že jih pogrešamo. vzpostavili smo si tudi začasno zatočišče, kjer smo se družili in razpravljali naprej.

vem da nas ni ogromno, ampak tej peščici je portal kljub svojim "pomanjkljivostim" ogromno pomenil. pa kaj če ni tako kot je včasih bilo, časi se spreminjajo. važno je da smo ostali!


srečno,
Raven, vegeta, GOBA, Oasis, anzetk, Shawn, Tron, Sendman, Aco, cowan, PSPgeek, Liquid, Master, Mido_1, jodlajodla, juresl, Seko, hellboy, netlord, zbarglja, renejchek, Messy, Alj0, janni, Pawle, pulanc, porta, borgquen, jernej10, jedimaster, cyber, edini, bluefish...

prosim, da nam sporočiš kako si se odločil.

Že vnaprej se ti zahvaljujemo.

tole sem pred minutko poslal twarlocku na mail. in ja vem, dokaj depresivno je. Razz

Raven
Ancient Lord
Ancient Lord

Število prispevkov : 35
Registration date : 29/08/2008

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  GOBA Pet Avg 29, 2008 11:42 am

Sad


NICE =( go go go go twar! čene ga bom u sluzbo poklicu <_<
GOBA
GOBA
The Legacy
The Legacy

Število prispevkov : 61
Age : 33
Location : Virtual Riality
Registration date : 28/08/2008

https://www.youtube.com/watch?v=DgmUnqaQZbU

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  AcoTheHarmonkar Pet Avg 29, 2008 11:45 am

precej dobro cheers
AcoTheHarmonkar
AcoTheHarmonkar

Število prispevkov : 28
Age : 31
Registration date : 29/08/2008

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  PSPgeek Pet Avg 29, 2008 11:46 am

tko se dela! lepo si napisu...js pa pogršam sg tolk k nikol prej Sad na jok mi je šlo ko sem bral res Mad

PSPgeek

Število prispevkov : 17
Registration date : 29/08/2008

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  Shawn Pet Avg 29, 2008 12:19 pm

Upajmo da bo klej...ce na pa tut nebo konec sveta! sunny
Shawn
Shawn
Ancient Lord
Ancient Lord

Število prispevkov : 51
Age : 35
Registration date : 28/08/2008

https://staregate.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  cowan Pet Avg 29, 2008 12:29 pm

Dobro napisano, vendar mi instinkt pravi, da odgovora ne bo. No

cowan

Število prispevkov : 4
Age : 31
Registration date : 29/08/2008

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  include Pet Avg 29, 2008 12:39 pm

Odgovor pričakuj do 1 dan. Jaz sem mu pred dvema dnevoma poslal main (dobil sem ga včeraj). Wink

Drugače pa ja... upajmo na najbolše.
include
include
Commander
Commander

Število prispevkov : 25
Registration date : 29/08/2008

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  Carbon™ N7® Pet Avg 29, 2008 12:44 pm

To se ni prvič zgodilo...

Če se še kdo spomni, je bila edina razlika takrat, da je pisalo na strani "SG is no more" pa njegove oči ...

Samo takrat se mi zdi, da ga niso razkurli tisti "dodaj me na MSN" ampak je bilo nekaj drugega...

Time will tel...

Carbon™ N7®

Število prispevkov : 16
Registration date : 29/08/2008

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  PSPgeek Pet Avg 29, 2008 1:06 pm

niso ga razkurili tisti ki so ga dodajali na msn ampak ga je razkuil system lord DAVE ki mu je napisal da naj nam ne grozi da bo page zapru kr noben nebo za SG joku ampak se je motu Sad

PSPgeek

Število prispevkov : 17
Registration date : 29/08/2008

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  VegeTa Pet Avg 29, 2008 1:20 pm

lepo si to napisu Wink

VegeTa

Število prispevkov : 32
Registration date : 28/08/2008

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  include Pet Avg 29, 2008 2:04 pm

PSPgeek je napisal/a:niso ga razkurili tisti ki so ga dodajali na msn ampak ga je razkuil system lord DAVE ki mu je napisal da naj nam ne grozi da bo page zapru kr noben nebo za SG joku ampak se je motu Sad

Lahko malo več o tem? (od kod ti podatki)
include
include
Commander
Commander

Število prispevkov : 25
Registration date : 29/08/2008

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  Raven Pet Avg 29, 2008 2:06 pm

include je napisal/a:
PSPgeek je napisal/a:niso ga razkurili tisti ki so ga dodajali na msn ampak ga je razkuil system lord DAVE ki mu je napisal da naj nam ne grozi da bo page zapru kr noben nebo za SG joku ampak se je motu Sad

Lahko malo več o tem? (od kod ti podatki)
tole je bilo napisano v tisti temi o dodajanju na msn. spodaj.

ene pol ure po objavi tega je blo konc.

Raven
Ancient Lord
Ancient Lord

Število prispevkov : 35
Registration date : 29/08/2008

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  jodlajodla Pet Avg 29, 2008 3:35 pm

@Raven: full dobr napisan Razz upam, da odpiše Very Happy

sem se pa včeri že pozanimal, kaj je s stranjo ampak nism sploh razumel točn -> postaja mi vse bolj jasn Wink
jodlajodla
jodlajodla

Število prispevkov : 30
Registration date : 29/08/2008

http://jodlajodla.info/

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  Carbon™ N7® Pet Avg 29, 2008 4:04 pm

Zdaj tudi odvisno na keri mail si mu napisal (od treh) ...

Carbon™ N7®

Število prispevkov : 16
Registration date : 29/08/2008

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  Raven Sob Avg 30, 2008 12:51 am

Carbon™ N7® je napisal/a:Zdaj tudi odvisno na keri mail si mu napisal (od treh) ...

tole je tud shejk predlagal ^^

Raven
Ancient Lord
Ancient Lord

Število prispevkov : 35
Registration date : 29/08/2008

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  PSPgeek Sob Avg 30, 2008 1:34 am

include je napisal/a:
PSPgeek je napisal/a:niso ga razkurili tisti ki so ga dodajali na msn ampak ga je razkuil system lord DAVE ki mu je napisal da naj nam ne grozi da bo page zapru kr noben nebo za SG joku ampak se je motu Sad

Lahko malo več o tem? (od kod ti podatki)

lahko malo več Wink tkole je blo

mislm da je GOBA (ne mi zamirt če ni bil goba k se ne spounem ton) je odprl temo s twarlockovem mailam in so ga baje čisto vsi uporabniki začeli dodajati na msn (twarlocka) in pol se je twarlock raskuril in je odprl temo še en me doda na msn in zbrišem staregate...pol je pa System Lord dave napisu v tisto temo v takelem smislu "ej twarlock ne grozit da boš zbrisu page itak nebo noben joku za SG!" in pol se je twar razkuru in zbrisu SG Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad

PSPgeek

Število prispevkov : 17
Registration date : 29/08/2008

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  jodlajodla Sob Avg 30, 2008 1:56 am

PSPgeek je napisal/a:
include je napisal/a:
PSPgeek je napisal/a:niso ga razkurili tisti ki so ga dodajali na msn ampak ga je razkuil system lord DAVE ki mu je napisal da naj nam ne grozi da bo page zapru kr noben nebo za SG joku ampak se je motu Sad

Lahko malo več o tem? (od kod ti podatki)

lahko malo več Wink tkole je blo

mislm da je GOBA (ne mi zamirt če ni bil goba k se ne spounem ton) je odprl temo s twarlockovem mailam in so ga baje čisto vsi uporabniki začeli dodajati na msn (twarlocka) in pol se je twarlock raskuril in je odprl temo še en me doda na msn in zbrišem staregate...pol je pa System Lord dave napisu v tisto temo v takelem smislu "ej twarlock ne grozit da boš zbrisu page itak nebo noben joku za SG!" in pol se je twar razkuru in zbrisu SG Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad

Sendman (ne mi zamert) je napisu še njegov prav mail in js sm prašu, kaj je to - msn al navadn mail, od tkrt naprej so ga začel dajat na msn Wink
jodlajodla
jodlajodla

Število prispevkov : 30
Registration date : 29/08/2008

http://jodlajodla.info/

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  GOBA Sob Avg 30, 2008 2:05 am

zgleda da sm le jst kriv an :/
GOBA
GOBA
The Legacy
The Legacy

Število prispevkov : 61
Age : 33
Location : Virtual Riality
Registration date : 28/08/2008

https://www.youtube.com/watch?v=DgmUnqaQZbU

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  PSPgeek Sob Avg 30, 2008 2:06 am

nisi ti kriv...ti si se sam zanimau...to ni napaka...kriv je dave

PSPgeek

Število prispevkov : 17
Registration date : 29/08/2008

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  AcoTheHarmonkar Sob Avg 30, 2008 2:48 am

sam še zmer se mi zdi to mal pretirano kar je Twar naredu.. Da pa tko živce zgubiš Rolling Eyes
AcoTheHarmonkar
AcoTheHarmonkar

Število prispevkov : 28
Age : 31
Registration date : 29/08/2008

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  include Sob Avg 30, 2008 4:29 am

Nemoremo kar nekoga obtoževati, če nevemo ali je res kriv.

Če je stran zaprta res glede msn fint.
GOBA - saj si samo odpr temo (nisi ti rekel, da ga vpišite na msn)
SENDMAN - tudi ti, če si mail napisal (kdo je vedel, da je to njegov msn)
JODLAJODLA - ti si kriv! (hecc, saj če si vprašal je s tem kaj narobe, nihče ni potrdil da je to njgeov msn)
DAVE - ne obsojajmo človeka (saj je samo napisal, da nebo noben jokal)
TWARLOCK - očitno je hotel dokazati, da kaj reče misli resno (to je že dokazal, babanje uporabnikov, zaprtje strani (nazaj enkrat) in zdaj

Pomoje bo odprl nazaj. Rolling Eyes
include
include
Commander
Commander

Število prispevkov : 25
Registration date : 29/08/2008

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  jodlajodla Sob Avg 30, 2008 4:36 am

include je napisal/a:Nemoremo kar nekoga obtoževati, če nevemo ali je res kriv.

Če je stran zaprta res glede msn fint.
GOBA - saj si samo odpr temo (nisi ti rekel, da ga vpišite na msn)
SENDMAN - tudi ti, če si mail napisal (kdo je vedel, da je to njegov msn)
JODLAJODLA - ti si kriv! (hecc, saj če si vprašal je s tem kaj narobe, nihče ni potrdil da je to njgeov msn)
DAVE - ne obsojajmo človeka (saj je samo napisal, da nebo noben jokal)
TWARLOCK - očitno je hotel dokazati, da kaj reče misli resno (to je že dokazal, babanje uporabnikov, zaprtje strani (nazaj enkrat) in zdaj

Pomoje bo odprl nazaj. Rolling Eyes

se mi dozdeva, da maš prov, ker vsak proba, kaj je Wink sicer pa nikol ne ne veš, kaj se skriva za stranjo SG Wink mogoče ga je 10folka dodal in je en enga prašu če je msn... sej vete kaj mislm napisat Very Happy
jodlajodla
jodlajodla

Število prispevkov : 30
Registration date : 29/08/2008

http://jodlajodla.info/

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  Raven Sob Avg 30, 2008 4:49 am

include je napisal/a:Nemoremo kar nekoga obtoževati, če nevemo ali je res kriv.

Če je stran zaprta res glede msn fint.
GOBA - saj si samo odpr temo (nisi ti rekel, da ga vpišite na msn)
SENDMAN - tudi ti, če si mail napisal (kdo je vedel, da je to njegov msn)
JODLAJODLA - ti si kriv! (hecc, saj če si vprašal je s tem kaj narobe, nihče ni potrdil da je to njgeov msn)
DAVE - ne obsojajmo človeka (saj je samo napisal, da nebo noben jokal)
TWARLOCK - očitno je hotel dokazati, da kaj reče misli resno (to je že dokazal, babanje uporabnikov, zaprtje strani (nazaj enkrat) in zdaj

Pomoje bo odprl nazaj. Rolling Eyes
kolikor vem je bil kriv očitek da je vse zajebano. in ne to da ne bo nihče pogrešal.

zdej pa dost. o tem kar je blo, in kdo je kriv!

"yesterday is the past, tomorrow is a mystery...today is a gift, that's why they call it the present"

Raven
Ancient Lord
Ancient Lord

Število prispevkov : 35
Registration date : 29/08/2008

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  xardas Ned Avg 31, 2008 5:23 am

je ze ke odpiso Question

xardas

Število prispevkov : 15
Registration date : 30/08/2008

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  Raven Ned Avg 31, 2008 8:07 am

xardas je napisal/a:je ze ke odpiso Question

nič.

Raven
Ancient Lord
Ancient Lord

Število prispevkov : 35
Registration date : 29/08/2008

Nazaj na vrh Go down

E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor. Empty Re: E-mail twar-u, poročam ko bo odgovor.

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 1 od 3 1, 2, 3  Next

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu